20181115 Leusden 2 - Acquoy PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Ome Willem   
vrijdag 30 november 2018 00:00

Leusden 2 – SV  Aquoy

Veel van de strijd tegen de Aquoianen heeft uw teamleider niet werkelijk meegekregen omdat hij als laatste het laatste punt binnenhaalde.

Al spoedig meldde Ronald J. dat hij door een misrekening in het beginspel op moest geven en daarna verschenen nog een paar nullen op het uitslagenblaadje.

Toch ook een halfje, en daarna wéér één, en uit een ooghoek zag ik Tjerk zijn tegenstander mat zetten, het eerste ééntje voor ons.

Maar het zag er somber uit; de Aquoianen stonden tot op een naderend einde met 4-2 voor, maar toen Dick W. op het tweede bord  zij opponent verschalkte hadden we nog maar één overwinninkje nodig om in ieder geval nog langszij te komen.  Nog vóór middennacht wist uw teamleider een einde aan het lijden van zijn tegenstander te maken; met te veel geslonken materiaal gaf de laatste Ayoiaan zich gewonnen: 4-4, het is tenminste wat.  Toch!?

Ome Willem

 

 

Laatst aangepast op vrijdag 30 november 2018 17:05