Zomercompetitie 2024
Geschreven door Marcel Ghidini   
woensdag 27 maart 2024 00:00

De maanden juni, juli en augustus zijn ook in 2024 gereserveerd voor de zomercompetitie. Iedere schaakliefhebber die niet op het strand ligt en niet op de camping zit kan deelnemen. Dit jaar is de leiding van deze competitie in handen van Marcel. Gedurende de zomer kan elke deelnemer verdeeld over ca. 12 avonden 7 ronden spelen. Minder spelen verkleint de kans op de titel omdat er absolute totalen berekend worden.

Spelers die 7 ronden gespeeld hebben kunnen doorspelen om punten van de tegenstander te pakken. Wat een speler scoort nadat deze 7e rondes heeft gespeeld telt voor zijn eigen resultaat niet meer mee.

Net als vorig jaar zal de nadruk liggen op het open karakter van de zomercompetitie, we hopen dus veel huisschakers te mogen ontvangen. De titel zomerkampioen van Leusden is voorbehouden aan leden van de schaakvereniging Leusden.

Laatst aangepast op maandag 27 mei 2024 05:13